Master Kilit sistemi yetkili anahtar anlamına gelmektedir. Bu sistem hangi anahtar nereyi açsın istiyorsanız orayı açar ve bir yönetici anahtarı’da hepsini açar. Genellikle büyük şirketlerde,Fabrikalarda,Otellerde kullanılmaktadır.  Mul-t-lock kilit,Kale kilit,Keso kilitlere uygulandığında daha sağlam bir verim alınmaktadır. Cadde Anahtar olarak Mul-t-lock yetkili servis ve bayisi olarak bu konuda dünya devi olan Multlock kilidi master sistemlerde kullanmaktayız. Master Kilit Sistemi yaptırmadan önce bize mutlaka danışın. Sizlere Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına 20 yılı aşkın yanınızdayız.

Master Kilit Sistemi

 

Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi bir yönetici anahtarı var hapsini açan diğer anahtarlar sadece yetki verilen yerleri açmaktadır. Mul-t-lock Kilit bu konuda kendini kanıtlamış büyük kilit firmalarından biri olup sistemi tamamen kusursuz ve sağlam çalışmaktadır. Özel pim sistemi ile diğer kilitlerden bir gömlek daha üstün olup kapınızı hem güvenlik olarak daha güçlü kılar hemde anahtarı kartı olmadan kopya edilemez. Bu sayede kilidin anahtarı ile yedeği yapılamaz ve kilidin kartı kimde ise yetki o kişidedir.Kart olmadan anahtar çoğaltılamaz. Master kilit işlerinde deneyimli iyi firmalardan biriyiz. İstanbul Anadolu yakasında bir çok şirkete master işleri yapmış olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına üye iş yeri olup ustalarımızın ve kalfalarımızın belgeleri tam olup bu işin ehli ustalarla çalışmaktayız. Master kilidi yaptırırken mutlaka bizden bilgi alınız.

Üsküdar Çilingir olarak Mul-t-lock yetkili servis ve bayisi olarak bu konuda en iyisi olan Multlock ürünleriyle hizmet vermektedir.