Entr Multlock Parmak İzi

Entr Multlock Parmak İzi Mevcut Kapı Kilidinizi Kullanarak Teknolojik Seviyeyi Kolaylıkla Yükseltmenizi Sağlar. Entr Multlock Parmak İzi Cadde Anahtar Kilitleme sistemleri olarak Mul-t-lock yetkili servisi ve bayisiyiz.Entr Multlock Parmak İzi  Süper center olarak sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Eski Kilidinizi Çıkartın Ve Yerine Entr Multlock Parmak İzi Takarak Geçiş Kontrolü Sağlayın. Mul-T-lock’un  Yüksek Güvenliğini Bugün İleri Kilitleme Teknolojisi İle Birleştiren Entr Multlock Parmak İzi , Evinize Girişte Sizleri Güvenli Ve Konforlu Bir Kontrol İmkanı Sağlar.Zamanlanmış Giriş Yetkisi Programlamak Dahil Kapınızı Açmanın Çok Sayıda Yolu Vardır. Entr Multlock Parmak İzi Evinize Girişleri Mobil Uygulama,Parmak İzi,Şifreli Veye Uzaktan Kumanda İle Kontrol Etmenizi Olanak Sağlar.İhtiyacınıza En Uygun Olan Çözümleri Seçebilirsiniz. Entr Multlock Parmak İzi Uygulaması İle Kapı Kilidinizi Akıllı Telefonunuzdan,Tabletinizden Veya Diğer Bluetooth Cihazlarından Açıp Kapatabilir,7 Gün 24 Saat Kontrol Ve Yönetim Sağlayabilirsiniz.

Entr Multlock Parmak İzi ile güvenliğiniz, caddeanahtar çilingir firmasının sizlere getirdiği kolaylıkla, kapılarınız artık anahtarsız bir şekilde açılmakta ve üst düzey güvenlik teknolojisinden yararlanmanız mümkündür.

Örneğin :

 • Sanal Anahtarlar Yaratarak,Çoğaltarak Ve Kullanarak Kapı Kilidinizi Akıllı Telefonunuzdan,Tabletinizden Veya Diğer Bluetooth Cihazlarınız’dan Açabilirsiniz.
 • Kriptolu Bluetooth Akıllı Teknolojisi Kullanır,Herhangi Bir Ağa Bağlanma İhtiyacı Duymaz.
 • Bildirimler Alabilirsiniz, Kapı Kilitli/Kapı Açık,Pil Seviyesi Gibi
 • Sanal Anahtarları Kendiniz Yönetebilirsiniz,Zamanlanmış Giriş Yetkisi Programlayabilirsiniz.
 • Akıllı Telefon Uygulamasını Teknik Destek Arayüzünden Yardım Alabilirsiniz.

Entr Multlock Parmak İzi İçin Öne Çıkan Özellikler Nelerdir ?

 • Her Çeşit Kapı Tipi Ve Boyutu için Uygun
 • Mevcut Kapınıza Kolaylıkla Takılabilir,Delme Ve Kablolama Yok
 • Pil İle Çalışır,Harici Elektrik Veya Kablolardan Bağımsızdır.
 • İçindeki Pil Şarj Edebilme Özelliği Vardır
 • Sistem Elemanları Arasında Güvenli Ve Kriptolu Kablosuz Haberleşme
 • Otomatik Kilitleme,Kapıyı Kapatın,Kilit Otomatik Olarak Kilitlesin

MUL-T-LOCK ENTR  Kilidin 2 Modeli Vardır.Bunlar Aşağıda Sıraladığımız Gibi Sizler İçin En Kullanıma Müsait Olanı Seçebiliyorsunuz.

1 – ENTR Giriş Ünitesi- Pin Kodlu

1 – 20 Adet Kişisel Koda Kadar Tanımlama Yapılabilir.Pin Kodlu Giriş Ünitesine Yeni Bir Kod Tanımlayarak Kapınızı Güvenle Açmak İçin Bu Kodu Kullanabilirsiniz.Kurmak Ve Programlamak Çok Kolay.

2 – ENTR  Giriş Ünitesi- Parmak İzli

Parmak İzli Giriş Ünitesi Size 20 Adet Kullanıcı İçin Parmak İzi Ve Pin Kodu Tanımlamamıza Ve Pin Kodu,Tanımlamanıza Olanak Sağlayarak Kontrol Ve Fonksiyonellik Sağlar.Kullanıcıların Giriş Yetkileri Ve Zaman Sınırlamaları Kolaylıkla Yönetilebilir.

ENTR Uzaktan Kumanda

Diğer Giriş Ünitelerine İhtiyaç Duymadan Direkt Olarak Eklenebilen Uzaktan Kumandalar Hem İçeriden Hemde Dışarıdan Kapınızı Uzak Mesafelerden Açmanızı Sağlar.20 Adete Kadar Tanımlanabilen Uzaktan Kumandalar Kolaylıkla Sisteme Eklenebilir Ve Sistemden Çıkartılabilir.

Entr Multlock Parmak İzi

Cadde Anahtar; Ataşehir Çilingir olarak son teknolojiye uygun ve profesyonel ekibiyle kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.